Лист підтримки від ректора Вільнюського університету

Дорогі друзі,

Ми хотіли б висловити наш рішучий протест та глибоку занепокоєність з приводу вторгнення у вашу країну. Ми хотіли б підтвердити нашу з вами повну солідарність.

В той самий час ми гарантуємо, що зробимо все можливе для повної підтримки нашої співпраці. У нинішніх обставинах ми також хотіли б запевнити вас, що ми готові запропонувати вам будь-яку необхідну допомогу. Будь ласка, інформуйте нас на постійній основі, як ми можемо бути корисними для вас. Зі свого боку ми робитимемо все, щоб ви продовжували брати участь у європейському та світовому академічному житті.

Висловлення солідарності від президента та генерального секретаря Європейської Асоціації Університетів

ЄАУ приєднується до висловленні солідарності з колегами в Україні в цей кризовий час.

У цих важких і божевільних обставинах, які ви переживаєте разом з усіма громадянами України, я хотів би передати вам повну підтримку факультету чорногорської мови та літератури / FCJK і сказати вам, що двері нашого закладу відкриті. Широко відкриті для вас.