Artis Liberalis Scholarship

student_initiativeДедлайн для подання документів: 1 листопада 2011 р.

Про програму:

з 1990-х у Варшавському ун-ті був створений Інститут міждисциплінарних гуманітарних студій "Artes liberalis" . Його суть - організація і підтримка досліджень у царині гуманітарних та суспільних наук, які знаходяться на стику різних наук - наприклад - соціологія і право, історія і культура, етика та право, політологія, філологія-історія та ін.

Що пропонується:

Для студентів магістрантів пропонується здійснити дослідження дотичне до їх магістерської роботи, використовуючи ресурси бібліотек Варшавського університету, Національної бібліотеки та усіх інших бібліотек міста.

Кожному студенту буде призначено наукового керівника з професорського складу Варшавського університету, який консультуватиме та надаватиме всю необхідно допомогу з дослідженням.

Цільова аудиторія:

Студенти магістерських програм гуманітарного та суспільного напряму

Термін стажування: 1 –31 грудня 2011.

Стипендія: 1350 злотих   (з яких оплачується гуртожиток та проїзд)

Необхідні документи для  подання на отримання стипендії:
1. заповнена анкета (у додатку) + копії усіх документів про освіту.
2. рекомендація від ректора вузу
3. копія 1-ї сторінки закордонного паспорту
3. Повна контактна інформація на окремому аркуші.

Дедлайн для подання документів: 1 листопада 2011 р.

Інформація про Інститут Artes liberalis на сайті http://www.obta.uw.edu.pl/en/node/87

Контактна особа: Олена Заплотинська, тел.: 067 93 05 791